Teisingumas visiems – Tarptautinis seminaras probacijos pareigūnams

Tarptautinio projekto „Teisingumas visiems – Kaltinamųjų ir sulaikytųjų su intelekto ir (arba) psichosocialine negalia teisių apsaugos stiprinimas: ES tarpvalstybinis pervežimas, sulaikymas ir alternatyvos“ vardu kviečiame teisininkus dalyvauti:

Tarptautiniame nuotoliniame probacijos pareigūnų seminare
2022 m. gruodžio 7 d. 10:30 – 14:30 (LT laiku)

Renginio tikslas – suburti probacijos pareigūnus ir kitus specialistus, dirbančius su įkalinimui alternatyviomis priemonėmis, iš skirtingų ES šalių, praktikoje susiduriančius su ginamaisiais su intelekto ar (ir) psichosocialine negalia, psichikos sveikatos sutrikimais bei turinčius Europos arešto orderio įgyvendinimo patirties. Tai puiki terpė aptarti tarptautinius standartus ir praktikas, iššūkius, naudojamas strategijas, skirtas ginamųjų su negalia  teisių užtikrinimui gerinti, bei skatinti mainus ir bendradarbiavimą tarp probacijos pareigūnų visoje ES.

Daugiau informacijos rasite pakvietime čia. Jis, kaip ir renginys, yra anglų kalba.

Į renginį galite registruotis čia iki lapkričio 25 d. Programa bei prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el. paštu kotryna.sipko@perspektyvos.org

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos teisingumo programos (2014-2020) lėšomis.. Jį įgyvendiname kartu su 5 tarptautiniais partneriais: Ludwig Boltzmann Institute of Fundamental and Human Rights (Austrija) Bulgarian Helsinki Committee (Bulgarija), Dortmund University of Applied Sciences and Arts (Vokietija), Antigone (Italija), Peace Institute (Slovenija).