Teisingumas visiems – Tarptautinis seminaras teisėjams ir prokurorams

Tarptautinio projekto „Teisingumas visiems – Kaltinamųjų ir sulaikytųjų su intelekto ir (arba) psichosocialine negalia teisių apsaugos stiprinimas: ES tarpvalstybinis pervežimas, sulaikymas ir alternatyvos“ vardu kviečiame dalyvauti:

Tarptautiniame nuotoliniame seminare teisėjams ir prokurorams
2023 m. vasario 1 d., 10:00-15:00 (LT laiku)

Renginio tikslas – suburti teisėjus bei prokurorus iš skirtingų ES šalių ir pasidalinti patirtimis dirbant su kaltinamųjų ir suimtųjų su intelekto ir/ar psichosocialine negalia bylomis bei Europos arešto orderio įgyvendinimu. Turėsime tarptautinių ekspertų pranešimų bei diskusijų. Tai puiki terpė aptarti tarptautinius standartus ir praktikas, iššūkius, naudojamas strategijas, skirtas intelekto ir/ar psichosocialinę negalią turinčių asmenų teisių užtikrinimui gerinti, bei skatinti mainus ir bendradarbiavimą tarp teisėjų visoje ES.

Daugiau informacijos rasite kvietime čia. Jis, kaip ir visas renginys, yra anglų kalba.

Į renginį galite registruotis čia. Programa bei prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams.

Jeigu turite klausimų kreipkitės el. paštu kotryna.sipko@perspektyvos.org

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos teisingumo programos (2014-2020) lėšomis. Jį įgyvendiname kartu su 5 tarptautiniais partneriais: Ludwig Boltzmann Institute of Fundamental and Human Rights (Austrija) Bulgarian Helsinki Committee (Bulgarija), Dortmund University of Applied Sciences and Arts (Vokietija), Antigone (Italija), Peace Institute (Slovenija).