Pirmas gyvas projekto “StayWell” partnerių susitikimas

Praėjo metai nuo Europos Sąjungos programos “Erasmus +” finansuojamo projekto “StayWell” (liet. būk sveikas) pradžios. Pandemijai pakišus koją, visus metus susimatyti su partneriais teko tik prie kompiuterio ekranų. Tačiau šį rudenį mes pagaliau gavome ilgai lauktą progą susitikti bei padirbėti kartu gyvai vis dar šiltuose ir saulėtuose Atėnuose (Graikija).

Susitikimo metu aptarėme visus projekto padarytus ir dar laukiamus darbus. Džiaugiamės jau finaziluota pirmąja dalimi, kurioje vykdėmė išsamią analizę apie veiksnius, labiausiai veikiančius profesinių ugdymo įstaigų mokinių emocinę sveikatą, kalbėjomės su pačiais mokiniai bei specialistais, dirbančiais su jais. Taip pat nusimatėme tolimesnius žingsnius, reikalingus pasiekti pagrindinio projekto tikslo – interaktyvios e-mokymosi platformos, kurioje profesinio ugdymo įstaigų mokiniai galėtų lavinti įgūdžius, reikalingus palaikyti emocinę gerovę ir psichikos sveikatą.

Nekantraujame, kol galėsime parodyti savo darbo vaisius ir profesinio mokymo besimokantiems atverti platformą, kurioje jie galėtų tyrinėti psichikos sveikatą ir būdus, kurie padėtų jiems ją palaikyti.

Projektinę medžiagą rengiame kartu su partneriais iš Lietuvos, Bulgarijos, Jungtinės Karalystės, Graikijos, Turkijos ir Slovėnijos. Projektą finansuoja Europos Sąjungos Erasmus+ programa.