Nori savanoriauti? Nebijai iššūkių? Ieškome Tavęs!

Domina NVO veikla psichikos sveikatos ir/ar vaiko teisių srityse? Siūlome unikalią progą nerti stačia galvą į veiklą su iškiliausiais šios srities ekspertais ir lyderiaujančiomis Lietuvos NVO.
Ieškome savanorių, kurie padėtų „Psichikos sveikatos perspektyvoms“ vykdyti projekto „Pokyčių sparnai“ veiklą, – organizuoti NVO koalicijos susitikimus, rengti raštus įvairioms valstybinėms institucijoms, ir visokeriopai prisidėtų prie iššūkių kupinos nevyriausybininkų veiklos Lietuvoje.

Norime, kad pasižymėtumėte imlumu, lankstumu, sklandžia ir taisyklinga lietuvių kalba (raštu), galėtumėte kartą per mėnesį dalyvauti koalicijos posėdžiuose, kartas nuo karto atvykti į mūsų biurą, taip pat kai kurias užduotis atlikti namuose kompiuteriu. Veikla suderinama su studijomis.

Pažadame, kad nuobodu nebus. Laukiame Jūsų CV ir trumpo motyvacinio laiško adresu klevickaite@gip-global.org. Su „Psichikos sveikatos perspektyvos“ veikla ir projektu „Pokyčių sparnai“ plačiau galite susipažinti čia: www.perspektyvos.org.