Kurkite asmeninius savipagalbos planus skaitmeninėje mokymo priemonėje
„Mental Mobile Health“ projekto konsorciumas džiaugiasi galėdamas pristatyti skaitmeninę savigalbos priemonę, skirtą padėti asmenims sudaryti asmeninius, holistinius savigalbos planus, kurie sklandžiai įsilieja į jų gyvenimą. Ši platforma siūlo struktūruotą požiūrį į psichikos ir fizinės sveikatos stiprinimą. Savipagalba tampa prieinama ir įgyvendinama kiekvienam.
Rūpinimasis savo psichikos sveikata
Vis labiau pripažįstama, kaip svarbu kiekvieną dieną, savarankiškai rūpintis savo psichikos sveikata. Ši skaitmeninė priemonė suteikia galimybę įvertinti savo poreikius, nustatyti pasiekiamus tikslus ir įtraukti įvairias praktikas į vientisą rūpinimosi savimi planą. Platformoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama tvarių kasdienių įpročių kūrimui, aptariami įvairūs gerovės aspektai, įskaitant fizinę, emocinę, socialinę ir dvasinę savipriežiūrą.
Pagrindinės funkcijos ir privalumai
- Prisijungę prie platformos naudotojai pradeda nuo savo psichikos ir fizinės sveikatos poreikių apmąstymo, užpildydami klausimyną patiriamam distresui įvertinti. Dalyvis gauna individualizuotą grįžtamąjį ryšį apie unikalius stresą sukeliančius veiksnius, emocinius modelius ir įveikos strategijas.
- Platforma padeda naudotojams kurti konkrečius, išmatuojamus, pasiekiamus ir laiko atžvilgiu apibrėžtus tikslus. Tokia struktūra užtikrina, kad savipagalbos tikslai būtų realistiški ir motyvuojantys.
- Platformoje pateikta gausybė psichikos sveikatą teigiamai veikiančių veiklų pasiūlymų – nuo kvėpavimo pratimų iki dienoraščio rašymo, miego higienos patarimų ir dėmesingo įsisąmoninimo technikų. Naudotojai gali pasirinkti, kas jiems labiausiai tinka, todėl platformą galima pritaikyti įvairiems poreikiams ir pageidavimams.
- Vartotojai gali nustatyti dienos ir savaitės planus, nustatyti priminimus ir stebėti savo pažangą. Reguliarūs kontroliniai apsilankymai leidžia atlikti pakeitimus ir skatina ilgalaikį įsipareigojimą rūpintis savimi.
- Viena iš platformos skilčių skirta pasirengti krizinėms situacijoms. Puslapyje rasite „avarinio plano“ funkciją, kurioje naudotojams pateikiamos skubios įveikimo strategijos, įsižeminimo pratimai ir pagalbos kontaktai krizių atvejais.
Kaip pasiekti platformą?
Savipagalbos planavimo įrankį galima nemokamai rasti svetainėje https://mental-mobile-health-training-tool.eu. Tai puikus šaltinis individualiems asmenims ir psichikos sveikatos specialistams, siekiantiems padėti klientams ugdyti atsparumą ir stiprinti psichikos sveikatą.
Apie projektą
Projektas „MHealth“ skirta svarbiausiems psichikos sveikatos sektoriaus poreikiams tenkinti, kuriant patyrimines mokymo metodikas ir diegiant mobiliąsias technologijas psichikos sveikatos srityje. Daugiausia dėmesio skiriant skaitmeninei transformacijai, įtraukčiai ir aukštos kokybės suaugusiųjų mokymosi galimybėms, projektas žengia į ateitį, kurioje žmonės turintys sunkumų galės savarankiškiau ir užtikrinčiau rūpintis savo psichikos sveikata.
Tarptautinė komanda
Projekto siprybė – įvairūs partnerių ekspertizės laukai, visapusiškai praturtinantys kuriamą medžiagą:
- Fundacion FSASM (Ispanija): Bendruomenių psichikos sveikatos paslaugų kūrimo ekspertai.
- Fundatia Estuar (Rumunija): Psichikos sveikatos paslaugų pradininkai ir projekto koordinatoriai.
- SENT (Slovėnija): Bendruomenėje teikiamų psichikos sveikatos paslaugų, pasisakančių prieš prievartą šioje srityje, lyderiai.
- Mental Health Perspectives (Lietuva): Psichikos sveikatos ir žmogaus teisių ekspertai.
- Ruhr-Universitaet Bochum (Vokietija): Skaitmeninių sveikatos sprendimų integravimo ekspertai, akademijos atstovai.
- Innovation Hive (Graikija): Skaitmeninio mokymosi ir socialinių inovacijų specialistai.
- Asociatia Four Change (Rumunija): Sprendžia psichikos sveikatos ir socialines problemas pažeidžiamose bendruomenėse.
Prisijunkite
Daugiau informacijos ir naujienas rasite “Mental Mobile Health” projekto puslapyje, mūsų organizacijos puslapyje ar Facebook paskyroje. Taip pat galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu vilnius@perspektyvos.org.